TUR PROGRAMI

02 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

Türk Hava Yolları’nın TK1381 sayılı seferi ile Saat 09:00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Salzburg, Avusturya’ya uçuyoruz. Saat 10:30’da Salzburg’a vardıktan sonra bizi karşılayacak olan aracımıza biniyor ve dünyanın sayılı saklı kalmış ve bu özelliği ile Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Hallstatt’a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir buçuk saatlik yolculuktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Öğle yemeği ardından Hallstatt’tı gezmeye başlıyoruz, her köşesi bir masalı andıran bu güzel köyde güneş batana kadar harika kareler yakalayacağız. Gün batımında ise tripotumuz ile profesyonel çekim yapacağız.

Konaklama: Hallstatt.

03 MAYIS 2018 PERŞEMBE

Gün doğumunda Hallstatt’ın en güzel açısından karelerle güne başlıyoruz. Daha sonra kahvaltı için otelimize dönüyoruz, otelden çıkış işlemlerimizin ardından Hallstatt’ı
keşfetmeyi sürdürüyoruz. Öğleden sonra muhteşem güzelliğiyle herkesi büyüleyen, adeta bir fotoğraf cenneti Slovenya’nın Bled kasabasındaki Bled Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra Bled Gölü’nün çevresini gezip gün batımı ve mavi saatlerde fotoğraflarını çekiyoruz. Çekimin ardından Bled’in merkezindeki harika bir restorantta hep beraber akşam yemeği yiyoruz.

Konaklama: Bled.

04 MAYIS 2018 CUMA

Gün doğumunda Bled. İşte benim Bled’teki favori saatlerim. Bled’i birçok farklı açıdan fotoğraflayacağız. Ardından harika bir doğa yürüyüşü ve tırmanışıyla Bled’i yukarıdan kuş
bakışı seyredip fotoğraflama şansını yakalayacağız. Buradaki manzara gerçekten inanılmaz. Daha sonra otelimize dönüşte yapacağımız kahvaltı ardından photoshop eğitimi ve Bled Gölü çevresini gezip keşfedeceğiz. Günbatımı ve mavi saatler için ise Slovenya’nın en şirin köylerinden biri olan Jamnik’e gideceğiz. Yüksek konumuyla harika bir fotoğraf noktası olan Jamnik’te harika kareler yakalayacağız.

Konaklama: Bled

05 MAYIS 2018 CUMARTESİ

Gün doğumunda Orta Çağ köylerinden Skofja Loka’ya yakın, arka planda Slovenya Alpleri’nin bulunduğu en güzel noktalardan birine 16. yüzyılda inşaa edilmiş olan Sveti Tomaz’ın fotoğraflarını uzaktan çekiyoruz. Daha sonra yanına gidip çevresindeki harika doğayı fotoğraflıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Slovenya’nın tek ulusal parkı, Triglav Ulusal Parkı’nın bir parçası olan Bohinj Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Bu harika küçük cenneti gün içinde ve günbatımında fotoğraflıyoruz.

Konaklama: Bled.

6 MAYIS 2018 PAZAR

Gündoğumu: Bled.

Gün içinde bu muhteşem gölün tadını çıkarmak için serbest zaman ve çektiğimiz fotoğraflarımızı profesyonel bir şekilde photoshopta nasıl düzenleyeceğimizi ileri düzey
tekniklerle detaylıca göstereceğim. Öğleden sonra Türk Hava Yolları’nın TK1064 sayılı seferi ile Saat 20:05’de Ljubljana’dan İstanbul’a uçmak üzere havaalanına doğru yola çıkıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış saatimiz 23:20.

TUR ÜCRETİ

İki kişilik odada kişi başı 1.050 Euro
Tek kişilik oda farkı 140 Euro

KATILIMCI SAYISI

Katılımcı sayısı 16 kişi ile sınırlıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

  • 4 gece konaklama.
  • 4 kahvaltı.
  • Tur boyunca tüm transferler.
  • Gezi Kitapçığı.
  • Photoshop workshopları.
  • Seyahat sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Salzburg / Ljubljana gidiş ve dönüş uçak biletleri.
  • Schengen vizesi.