Bu seferki fotoğraf yolculuğumuz, Avrupa’nın kalbi, dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Prag’da başlıyor. Sonrasında sizi, Çekya’nın gizli kalmış Moravya Bölgesine, ilk defa bizimle keşfedeceğiniz fotoğraf noktalarına götürüyoruz.

Tur Programı 

1. Gün – 16 Ekim 2019 Çarşamba

Türk Havayolları ile saat 12:10’da İstanbul Havalimanı’ndan Prag’a uçuyoruz. Saat 13:45’de Prag Vaclav Havel Havalimanı’na varışımızın ardından aracımıza biniyor ve Bohemya’nın tarihî başkenti, dünyanın en fotojenik şehri, 1000 yaşındaki Prag’a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık kırk beş dakikalık yolculuktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Gün batımında, dünyanın en güzel köprülerinden biri kabul edilen ve altı yüz yıldır Vltava Nehri’nin iki yakasını birbirine bağlayan Charles Köprüsü’nü farklı bir açıdan fotoğraflıyoruz.

Gün batımının hemen ardından otelimize geri dönüşümüzde bizi keyifli bir akşam yemeği bekliyor olacak. 

Konaklama: Prag

 

 

 

2.Gün – 17 Ekim 2019 Perşembe 

Gündoğumunda Charles Köprüsü’ndeyiz. Sonrasında otelimize dönüş, kahvaltı ve 1992 yılından beri UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Prag şehir merkezini keşfetmemiz için serbest zaman. Bu eşsiz şehrin Orta Çağ’dan kalma sokaklarında harika kareler yakalayacaksınız. 

Gün batımında orman içinden kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız nefes kesici bir yamaçtan at nalı bendini fotoğraflıyor olacağız. 

 

Konaklama: Prag

 

3. Gün – 18 Ekim 2019 Cuma 

Gündoğumunda Charles köprüsünü farklı bir açıdan fotoğraflıyoruz ve hemen ardından Prag’ı ve sıra sıra köprülerini fotoğraflamak üzere farklı bir lokasyona geçiyoruz. 

Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından tarihi merkeziyle Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Cesky Krumlov’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde başka tarihi bir kasabaya daha uğruyoruz. 

Gün batımında Cesky Krumlov’u fotoğraflıyoruz.

 

Konaklama: (Güney Bohemiya Bölgesi) 

 

4. Gün – 19 Ekim 2019 Cumartesi 

Kahvaltının ardından Cesky Krumlov’u gezmek için serbest zaman, ardından üzüm bağlarını fotoğraflayacağımız bölgeye doğru yola çıkıyoruz. 

Seyahatimizin son gecesinde bu bölgeye özgü şarapları deneyebileceğimiz bir şarap tadımı etkinliğimiz bulunmaktadır. 

 

Konaklama: (Güney Moravya Bölgesi)

 

5. Gün – 20 Ekim 2019 Pazar

Gün doğumunda üzüm bağlarını fotoğraflıyoruz. Kahvaltı ve otelden çıkışımız ardından birbirinden güzel fotoğraf kareleri yakalayacağımız şirin tarihi bir kasabaya uğruyoruz. Akşam üstü ise, Türk Hava Yolları ile Saat 19:20’de Prag’dan İstanbul’a uçmak üzere havaalanına doğru yola çıkıyoruz. İstanbul Havalimanı’na varış saatimiz 22:55.

 

KATILIMCI SAYISI

– 15 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

– 4 GECE KONAKLAMA
– 4 KAHVALTI VE 4 AKŞAM YEMEĞİ
– TUR BOYUNCA TÜM TRANSFERLER – GEZİ KİTAPÇIĞI
– PHOTOSHOP WORKSHOPLARI
– SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– PRAG GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
– SCHENGEN VİZESİ
– ÖĞLE YEMEKLERİ

-DAHİL OLAN YEMEKLERDEKİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER VE KİŞİSEL HARCAMALAR

İPTAL KOŞULLARI: SEYAHAT TARİHİNE 60 GÜN KALA YAPILAN REZERVASYON İPTALLERİNDE PAKET ÜCRETİNİN %30’U, 40 GÜNE KADAR YAPILAN İPTALLERDE PAKET ÜCRETİNİN %50’Sİ, DAHA SONRAKİ İPTALLERDE PAKET ÜCRETİNİN TAMAMI YANAR. ÖN ÖDEME BEDELİNİN İADESİ YOKTUR.

SEYAHAT SİGORTASI İPTAL KOŞULLARI GEÇERLİDİR.

* TANITIM BROŞÜRÜMÜZDE KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ FOTOĞRAFLAR DAHA ÖNCEKİ TURLARIMIZDA ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARDIR. YENİ KEŞİFLER YAPMAM DURUMUNDA VE HAVA KOŞULLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK TURUMUZU ZENGİNLEŞTİRMEK ADINA PROGRAMDA UFAK DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLECEĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM.

*BU TUR İLHAN EROĞLU TARAFINDAN TURSAB A GRUBU 10417 BELGE NUMARALI FOÇA HÜLYA TUR FİRMASI İLE DÜZENLENMEKTEDİR.