1. Gün – 25 Ekim 2019 Cuma 

Türk Hava Yolları’nın TK1381 sayılı seferi ile saat 08:15’de İstanbul Havalimanı’ndan Salzburg, Avusturya’ya uçuyoruz. Saat 09:45’de Salzburg’a vardıktan sonra bizi karşılayacak olan aracımıza biniyor ve dünyanın sayılı saklı kalmış ve bu özelliği ile Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Hallstatt’a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir buçuk saatlik yolculuktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Öğle yemeği ardından Hallstatt’tı gezmeye başlıyoruz, her köşesi bir masalı andıran bu güzel köyde güneş batana kadar harika kareler yakalayacağız. Gün batımında ise tripotumuz ile profesyonel çekim yapacağız.

Konaklama: Hallstatt

2. Gün – 26 Ekim 2019 Cumartesi  

Gün doğumunda Hallstatt’ın en güzel açısından karelerle güne başlıyoruz. Daha sonra kahvaltı için otelimize dönüyoruz, otelden çıkış işlemlerimizin ardından Hallstatt’ı keşfetmeyi sürdürüyoruz. Öğleden sonra muhteşem güzelliğiyle herkesi büyüleyen, adeta bir fotoğraf cenneti Slovenya’nın Bled kasabasındaki Bled Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra Bled Gölü’nün çevresini gezip gün batımı ve mavi saatlerde fotoğraflarını çekiyoruz. Çekimin ardından Bled’in merkezindeki harika bir restorantta hep beraber akşam yemeği yiyoruz.

Konaklama: Bled

3. Gün – 27 Ekim 2019 Pazar 

Gün doumunda Bled. İşte benim Bled’teki favori saatlerim. Bled’i birçok farklı açıdan fotoraflayacaız. Ardından harika bir doa yürüyüü ve tırmanııyla Bled’i yukarıdan kubakıı seyredip fotoraflama ansını yakalayacaız. Buradaki manzara gerçekten inanılmaz. Daha sonra otelimize dönüte yapacaımız kahvaltı ardından photoshop eitimi ve Bled Gölü çevresini gezip kefedeceiz. Günbatımı ve mavi saatler için ise Slovenya’nın en irin köylerinden biri olan Jamnik’e gideceiz. Yüksek konumuyla harika bir fotoraf noktası olan Jamnik’te harika kareler yakalayacaız.

Konaklama: Bled

 

4. Gün – 28 Ekim 2019 Pazartesi

Gün doumunda Orta Çağ köylerinden Skofja Loka’ya yakın, arka planda Slovenya Alpleri’nin bulunduu en güzel noktalardan birine 16. yüzyılda inaa edilmiş olan Sveti Tomaz’ın fotoraflarını uzaktan çekiyoruz. Daha sonra yanına gidip çevresindeki harika doayı fotoraflıyoruz. Öle yemeinin ardından Slovenya’nın tek ulusal parkı, Triglav Ulusal Parkı’nın bir parçası olan Bohinj Gölü’ne doru yola çıkıyoruz. Bu harika küçük cenneti gün içinde ve günbatımında fotoraflıyoruz.

 

 

5. Gün – 29 Ekim 2019 Salı

Kahvaltının ardından Türk Hava Yolları’nın TK1062 sayılı seferi ile Saat 09:40’da Ljubljana’dan stanbul’a uçmak üzere havaalanına doru yola çıkıyoruz. stanbul Atatürk Havalimanı’na varış saatimiz 13:50.

 

KATILIMCI SAYISI

– 16 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

– 4 GECE KONAKLAMA
– 4 KAHVALTI 
– TUR BOYUNCA TÜM TRANSFERLER – GEZİ KİTAPÇIĞI
– PHOTOSHOP WORKSHOPLARI
– SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
– SCHENGEN VİZESİ
– ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

 

-DAHİL OLAN YEMEKLERDEKİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER VE KİŞİSEL HARCAMALAR

İPTAL KOŞULLARI: SEYAHAT TARİHİNE 60 GÜN KALA YAPILAN REZERVASYON İPTALLERİNDE PAKET ÜCRETİNİN %30’U, 40 GÜNE KADAR YAPILAN İPTALLERDE PAKET ÜCRETİNİN %50’Sİ, DAHA SONRAKİ İPTALLERDE PAKET ÜCRETİNİN TAMAMI YANAR. ÖN ÖDEME BEDELİNİN İADESİ YOKTUR.

SEYAHAT SİGORTASI İPTAL KOŞULLARI GEÇERLİDİR.

* TANITIM BROŞÜRÜMÜZDE KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ FOTOĞRAFLAR DAHA ÖNCEKİ TURLARIMIZDA ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARDIR. YENİ KEŞİFLER YAPMAM DURUMUNDA VE HAVA KOŞULLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK TURUMUZU ZENGİNLEŞTİRMEK ADINA PROGRAMDA UFAK DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLECEĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM.

*BU TUR İLHAN EROĞLU TARAFINDAN TURSAB A GRUBU 10417 BELGE NUMARALI FOÇA HÜLYA TUR FİRMASI İLE DÜZENLENMEKTEDİR.